Oferta

W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji, począwszy od wstępnych szkiców koncepcyjnych, przez pomoc w doborze mebli i materiałów wykończeniowych, wspólne wizyty w sklepach z wyposażeniem wnętrz, aż po nadzór autorski.

Zdobyte doświadczenia pozwoliły na stworzenie schematu współpracy projektowej, który prezentujemy poniżej:

Schemat współpracy projektowej:

  1. Spotkanie na inwestycji. Rozmowa o marzeniach i wizjach związanych z nowym lub remontowanym wnętrzem. Krótka prezentacja portfolio.
  2. Ustalenie warunków współpracy i wycena projektu.
  3. Koncepcja projektowa przygotowana na bazie dostarczonej przez inwestora dokumentacji bądź sporządzonej inwentaryzacji. Etap obejmuje szkice projektowe i wizualizacje komputerowe.
  4. Etap techniczny obejmujący wszystkie rysunki niezbędne do realizacji projektu, m.in. szczegółowe rozwinięcia ścian, wytyczne dla branż: elektryki, hydrauliki, rysunki mebli wykonywanych na zamówienie. W ramach etapu technicznego przygotowujemy również kompleksowe zestawienie mebli i materiałów wykończeniowych.
  5. Nadzór autorski polegający sprawdzeniu zgodności prowadzonych prac remontowych z projektem technicznym.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem rozszerzonej wersji schematu bądź przykładowym cennikiem prac projektowych, prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny.